סקוטלנד: פרק 7

סקוטלנד: פרק 7

הבוקר מתחיל בנסיעה לכיוון העיירה Tummel bridge ומשם בנסיעה ע”פ השילוט לqueen’s view. זוהי נקודת תצפית מהמדהימות שבאיזור המשקיפה על loch tummel והמלכה ויקטוריה נהנתה לשבת בנקודה זו ולהביט בנוף.

משם אנחנו נוסעים לעיירה החביבה Pitluchry . יש בה רחוב ראשי עם חנויות, ובין שיטוטי הקניות אנחנו מבקרים גם בסולם המסייע לדגי הסלמון לטפס במעלה הסכר. בקיר ליד התחנה יש חלון המונה את הדגים העוברים בו.

ליד החנייה אנחנו רואים את המודעה הזו:

תזכרו אותה. ניזכר בה בהמשך.

ממשיכים משם לנסוע לעבר הבית החדש שלנו, לארבעת הלילות הקרובים. הבית נמצא בעיירה Comrie כ- 10 דקות נסיעה מערבה מ- Crief . כאן מגיע הטיול שלנו לשיאו. הבית הוא בית אחוזה פרטית. זהו בית חווה שברגע שנכנסנו אליו נעתקה נשימתנו. כפי שתואם במייל, המפתח ממתין לנו מתחת לפח האפור, וכשאנחנו נכנסים לבית, אנחנו מוצאים את עצמנו ישירות במטבח רחב הידיים עם שידת כלים עתיקה מעץ שעליה מסודרים כלי קרמיקה יפהפיים בעיטורי פירות, כדי אמאייל, תנור בישול עצום של AGA ואח עצים. במרכז המטבח עומד שולחן עץ כבד, סביבו כסאות עץ. על הקירות ובכל מקום בבית פזורים חפצים יפהפיים- בית מיניאטורי, אריחי קרמיקה עם תבליטי חיות, קישוטים כפריים מקסימים. וכל השטיחים הם שטיחי קילט במשבצות כחולות. לבכות.

הבית נוסד ב- 1919.

ואלה הם השכנים שלנו שנאים מאד בעיננו:

במטבח הזה אני מכינה את ארוחת הערב אחרי קניות בסופר הנהדר של העיירה הסמוכה.

מהממוש.

Did you enjoy this article?

השארת תגובה