אנשים טובים באמצע הדרך

ביום שני, בשיא הסערה, כששבה המצ`יסטה הביתה מביה”ס היא סיפרה לי על שאירע לה בבוקר: “היה גשום וסוער לאללה, ובמשך רבע שעה עמדתי ולא הצלחתי לחצות את הכביש כי הרמזורים הפסיקו לעבוד! התקשרתי לחברות שלי להודיע שאני מאחרת כי לא ראיתי איך אני מצליחה לעבור את הכביש בעומס הזה. פתאום, נעצרה לפניי מכונית, הנהג יצא מתוכה במהירות, עצר בשבילי את התנועה בעזרת הידיים וסימן לי לחצות את הכביש. את מאמינה? ככה באמצע המבול?”

איזה בנאדם!

____________________________

האייטם הבא התרחש בזה הבוקר. אני נוסעת בדרכי לעבודה, אך לפתע חשה כי האוטו שלי איננו מגיב אלי באהבה כתמיד. עוצרת בצד לבירור יחסינו לאן ומגלה: פנצ`ר. הגלגל פלאט. היש מבאס מזה על הבוקר? מתקשרת לעבודה להכריז על נבצרות זמנית ואחר כך מתקשרת ל“צמיגי ליס” לבקשת סיוע יבשתי. בזמן שאני מקמב”צת את כל הפנצ`רגייט הזה אני מקבלת בווטסאפ מבעלי השמח וטוב הלב, אך הקצת מנותק, את התמונות הראשונות של השלג שיורד ברגעים אלו בצפת:

כדי לקיים את חוק שימור הבאסה* (שיפורט בהמשך) שלחתי לו בתגובה את התמונה הזו:

התמונה זכתה מיד לגילויי אמפתיה חמים אשר לוו בברכת `עלי והצליחי`.

כעבור זמן מה, הגיע אלי בחור חמוד וחייכן, החליף לי בצ`יק את הגלגל, הרים- הוריד- סחב, הכל במהירות ועם חיוך, לקח איתו את המפונצ`ר לתיקון במוסך, ואמר לי ששירות הדרכים הזה הוא בחינם. התשלום הוא רק על תיקון הפנצ`ר.

איזה בנאדם???

לסיכום היום: הפוזה של העלמה במצוקה אפילו לא עלתה לי הפעם שקל

_________________________

ואחרי שני האייטמים האופטימים נסיים בהכרת מושג חדש שלימדה אותי אורית חברתי ושנקרא: “חוק שימור הבאסה”*:

החוק הזה מתאר עיקרון בסיסי בחיים שאומר שהחיים שואפים תמיד לשמור על רמת באסה קבועה: לדוגמה, אם היו לך הריונות קלים- התינוקות ייצאו בכיינים. אם הבעל שלך נהדר, תתלווה אליו חמות מהגיהנום. חוק שימור הבאסה שומר שמאזן הבאסה בחיים לא יופר לעולם.

הערת המערכת: זו כמובן רק תיאוריה, שלא נוגעת בי אישית כלל, כי אצלי כידוע ההריונות היו קלים, הילדים יצאו נהדרים, הבעל מושלם והחמות נפלאה.

:P

המשך יום נעים.

Did you enjoy this article?

השארת תגובה