דברים שנשים בגילי עושות

דברים שנשים בגילי עושות

בסוף החודש, נציין את יום השנה להיווסדי. אני מתקרבת לגיל שבו הרבה נשים פתאום שוכחות מתמטיקה בסיסית, וכאשר הן נשאלות לגילן הן חוזרות אחורה בשנים, ובאורח פלא, אחרי 47 שנות תקומה, הן לפתע בנות 30.

אני לא. אני רואה בכך הישג הסתברותי וגנטי אדיר, שעד היום שום מכונית לא דרסה אותי, אף סרטן לא כילה אותי, ואף מחבל לא התפוצץ לידי. באמת! עקפתי בסיבוב רבים וטובים שגורלם לא שפר עליהם כמוני- את ג’ון קנדי, זכר חתיך לברכה שנורה בהיותו בן 42 בלבד, את קורט קוביין שפילח את מוחו במו אקדחו בגיל 27, את ג’ון לנון, השם יקום דמו אשר נקטף בגיל 42, ואת מרילין מונרו, שמסרה את נשמתה לבורא- בגיל 36 הפעוט.

את כולם כולם עקפתי, ועוד ידי נטויה. 

אז לטובת כל הנשים בנות גילי, ולטובת הצעירות יותר, אני הולכת לצאת בימים הקרובים עם סדרת פוסטים שנקראת “דברים שנשים בגילי עושות”, שבו אני מתכוונת לשווק את גיל 47 כגיל המגניב ביותר על סקלת הגילאים, ושאפשר לעשות בו דברים מופלאים, שאותם אפרט, אנמק ואצדיק.

אז תישארו בהאזנה, אני רק הולכת לשים טיפה בוטוקס, להרים את הציצי- תיכף חוזרת וכבר מתחילים.

 

 

Did you enjoy this article?

11 תגובות

 1. שוורץ נחמה הגב

  הצחקת אותי ילדה! אז את בת 47 ? (או שאני חסרה בהבנת הנקרא ואת רק בת 42??) נו שויין! קודם כל את עדיין צוציקית ! גם בגיל 50 זה לא יוסיף ולא יוריד ממך! כל זמן שאת מאושרת, עושה מה שבא לך, מגדלת משפחת לתפארת מדינת ישראל והתפוצות… אז מה רע?? אגב: אני מעולם לא שיקרתי בקשר לגילי. להפך. כשהייתי בת 12 – רציתי כבר להיות בת 18 – אז התחתנתי בגיל 17 וחצי! (אפילו לא רצה השומר בכניסה לקולנוע להכניס אותי לסרט שסומן לבני 18 ומעלה! -והייתי עם טבעת על האצבע- ובעלי לידי!! חחחחחח) . הרגשתי איום ונורא בגיל 24 – שלא הצלחתי להיכנס להריון עד אז- אבל תודה לאל הריתי לבסוף ויש לי ארבעה ילדים ושמונה נכדים… והיום אני מאושרת בת כמעט 70! (ומרגישה צעירונת והכול בגלל בעלי שהוא חגג 80 לא מזמן – ומפנק אותי כמו את בתו! ) אני מאחלת לך חיים מאושרים כל הימים בכל גיל – והתרגיל שלו! ברכות. נ.ב. אני אוהבת את הרשומות שלך

 2. motior הגב

  אני מקווה שגם לי מותר להאזין. אולי אלמד משהו 🙂

 3. גבי קורן הגב

  אכן, זה הגיל הטוב ביותר שגם אני זוכרת לטובה, וגם ימולדת נהדרת שעשיתי לעצמי. ב”בית של אילנה” בפרדס חנה, לא יודעת אם המקום עדיין קיים, יען כי זה היה מ-זמאן.
  עליי לציין שעדיין לא הרכבתי משקפיים באופן קבוע וכן שמעתי הרבה יותר טוב מאשר היום וגם הזכרון עדיין היה עימי, אבל מי סופר, מונה או בודק….
  ממתינה בסבלנות לפוסטים עבור הצעירות.

 4. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגב

  איילת יקרה,
  אני מאד מצפה לשמע מה נשים בגילך עושות כי חשבתי שחוץ מבאנג’י, צניחה חופשית, פארקור ( קפיצה מגג לגג ), את עושה בערך מה שאת רוצה ומפנטזת עליו אפילו אוספת תמונות של חתיכים כמו דייויד גאנדי. אשר להרמת הציצי, אני לא ממליצה כי כשקופצים באנג’י הציצים יכולים לקפוץ מהחולצה. בוטוקס – אני לא ממליצה כי זה מותח את הפנים לעיתים כך שחיוך עמוק יכול לגרום לך להפליץ בלי שהתכוונת. את יפה כמו שאת. בעיני וכנראה לא רק. ♥

 5. אפרת המפזזזת הגב

  חכי חכי שתגיעי לגיל 50. את לא יכולה לתאר לך מה נשים בגיל הזה עושות. ואני לא מתכוונת רק לקלולונוסקופיה

  מזל טוב!!

 6. ליאורה פירן הגב

  אל תלכי לשום מקום, שדרי ככה-דוך
  כי זה ללא ספק גיל פנטסטי.

השארת תגובה