המקרה המוזר של האוטו בשעת לילה מאוחרת

המקרה המוזר של האוטו בשעת לילה מאוחרת

הרגל גרגרני ונהנתני פיתחנו לנו בשנה האחרונה. אנחנו מקדישים את יום שלישי בערב לדייטים. הדייטים שלנו נערכים זה עם זו, מעורב בדייט בדרך כלל אוכל ואלכוהול ובסופו אנחנו חוזרים הביתה ביחד, אני מציגה אותו לילדים ולשמחת כולנו כבר מזמן עברנו את “חוק הדייט השלישי”wink.

לעתים חברים מצטרפים אלינו לדאבל דייט, ואז השמחה כפולה ומכופלת.

לאחרונה החלטנו לבדוק לעומק את המסעדות במתחם שרונה ולדגום בכל יום שלישי מסעדה אחרת, ועד כה חוות הדעת שלנו חיובית פלוס פלוס.

(ז’אז’ו וינו)

בדייט האחרון שלנו הצטרפו אלינו אורנה ואמיר. אורנה ואני התגייסנו באותו יום, אי שם במאה הקודמת, אנחנו נושאות מספרים אישיים עוקבים, יש לנו יום הולדת בהפרש של יומיים זו מזו (אורנה הבכורה) ואנחנו אכלנו מאותו המסטינג, ליטרלי. אנחנו מאמינות באמונה שלמה כי נעשה לנו עוול משווע כיוון שהופרדנו בלידה, ולמעשה אנחנו התאומות האבודות זו של זו. אמיר בעלה נוצר מאותו אב טיפוס של מקגייבר, כך שהמפגש המשותף של ארבעתנו הוא מקסים, מצחיק וכשמשולב אלכוהול בכל הסיפור הזה אז כל האווירה הטובה גם ככה, מוכפלת.

אני נותנת את כל סיפור הרקע הזה וחוזרת ליום שלישי האחרון בערב.

מקגייבר אוהב להחנות בחניון של משרדי הממשלה שמול מתחם שרונה. ובשלישי בערב כשנכנסנו לחניון והשומרים הזהירו אותנו כמו תמיד ש”החניון נסגר ב- 12 בלילה” ניפנפנו אותם כמו תמיד ב “כן, כן, אנחנו יודעים” ולא ממש התייחסנו.

ואז נפגשנו עם אורנה ואמיר, ואז ישבנו ב”ברנז’ה”, ואז אכלנו אוכל עם שמות ארוכים ובמחירים מופקעים, ואז סחטנו בקבוק שרדונה עד תום, אז וכשהמלצרית ניגשה אלינו כעבור 3 שעות ושאלה “אתם רוצים להזמין עוד משהו? המטבח תיכף נסגר”. שמע מקגייבר את המילה “נסגר”, נעשה קישור נוירולוגי במוחו, הציץ בשעונו ואמר: “אוי. 12 ורבע. האוטו שלנו ננעל בחניון”.

כיוון שהייתי מבושמת בשלוש כוסות יין פלוס כוסית קאווה שהוענק לנו כשי תנחומים מהמסעדה על שהעבירו אותנו מקום באמצע דיון הקבינט שלנו, הסתכלתי עליו והתחלתי לצחוק. הרבה לא היה לי מה להגיד. פשוט צחקתי וצחקתי וצחקתי. אקיצר, את הכירכרה שלנו השארנו בחניון, אורנה ואמיר החזירו את הסינדרלות הביתה ולמחרת בשש לפנות בוקר הקפצתי את סינדרלה לרכבת. הצעתי לו שיעשה בהמשך היום העברה בנקאית לחניון עבור 9 שעות החנייה.

כשחבר לכרכרתו, התקשר לספר לי שהאירוע עלה לנו רק 30 ש”ח. אז כשירות לציבור אני מדווחת על האירוע- אם אתם מעוניינים בחנייה סגורה ושמורה ללילה במרכז תל אביב במחיר שווה לכל נפש, החנו בחניון הממשלה. זה אחלה סידור.

***

כמו כן בתחילת השבוע ראינו את ההצגה “המקרה המוזר של הכלב בשעת לילה מאוחרת” ונהנינו עד מאד. רק שלא יצא הרושם שאנחנו גרגרנים אלכוהוליסטים חסרי תרבות.

***

כמו כן להלן שיחה מצחיקה מהשבוע האחרון:

ע’, הוא בן שבע וחצי, מטופל שלי, ילד קסום ומחונן. מגיע בדרך כלל עם סבתא שלו לטיפול.

ע’: את יודעת שלסבתא שלי יש יום הולדת היום? בת כמה את סבתא?

הסבתא: בת 66.

ע’: וואוו. את מתקרבת.

(הסבתא ואני מצחקקות)

ע’: אבל תתנחמי, שמעתי שממש טוב שם למעלה.

(הסבתא ואני מעולפות מצחוק)

***

כמו כן תמונה מהירח המלא של אמש שנקרא strawberry moon

שיהיה סופ”ש מדהים לכולם.

ותתנחמו- שמעתי שממש טוב שם למעלהindecision.

Did you enjoy this article?

השארת תגובה