יום כיף באילת

יום כיף באילת

21/08/2014

אין כמו אילת! כל כך כיפית ושמשית וחופשית ומשוחררת. אנחנו כל כך אוהבים אותה!

אך אילת וקוץ בה: כדי להנות מהכיף, מהשמש, מהחופש ומהשחרור שלה יש לארוז חצי בית, להתייבש 5 שעות בדרך, והכי הכי גרועות הן החמש שעות המייגעות בחזור.

אך לא זוטות כאלה ישברו אותנו! כי פיצחנו את השיטה כיצד להנות מכל הכיף של אילת מבלי לארוז דבר מלבד מגבות, לקרוע את העיר בשופינג נטול מע”מ ובסוף היום להניח את הראש על הכרית הרכה במיטה המפנקת שלנו בבית.

הודות לחברתי שבי, שתיפקדה כקולומבוס בנושא הזה, ועשתה זאת שבועיים קודם עם בנותיה, אני חשה שמינימום גיליתי את אמריקה, ואני שמחה לשתף אתכם בשיטה המגניבה:

ראשית, החלטנו שהטיול הזה יהיה בסימן איחוד אסטרוגן- כלומר, רק המתבגרת החיננית שלי, החוגגת בימים אלו 14, ואני. את הבנים הפעם הפקרנו בבית.

הזמנתי לנו מראש טיסות בישראייר- טיסות הלוך ושוב לאותו היום בעלות כוללת של כ- 880 ש”ח.

אור לשש וחצי בבוקר הגענו לשדה דב ועלינו שתינו שמחות וצוהלות לטיסה שלנו.

הדיילת החיננית שלנו הגישה לנו קרקרים ומים קרים

אך עוד בטרם סיימנו למלמל “שכיפת ברזל לא תיירט אותנו בטעות”- כבר נחתנו באילת. השעה 7:30 והטייס החינני שלנו מעדכן כי בחוץ 32 מעלות.

כשאנחנו יוצאות מהטרמינל, המצ’יסטה אומרת: “אוי, חם פה. כאילו מישהו שכח לפתוח את החלון!”

מחוץ לטרמינל עלינו על מונית, והנהג החינני הוריד אותנו בריף הדולפינים המגניב:

מיד עם הגיענו, עשינו בונדינג עם המלצר החינני של המסעדה, וארוחת בוקר מפנקת הוגשה לנו עם המון אהבה ישירות למקום מרבצנו על החוף

אחר כך השרינו את עצמנו במשך שעות בתוך מימי הים האדום המופלא. למצ’יסטה היתה הברקה, והיא רצה לחנות המזכרות וקנתה לנו מזרון ים עליו הסתלבטנו שעות.

מי מזהה את המזרון הירוק החינני שלנו?

אחר כך הלכנו לצפות בדולפינים החינניים, עם המאלפים העוד יותר חינניים שלהם:

אחרי שהסתיים פרק הדולפינים, סרנו למקלחות של החוף. הסתבנו, חפפנו, קונדישרנו, התייבשנו, התלבשנו ויצאנו מהריף. טיפ למתקדמים: קחו אתכם את מגבות הבראץ הישנות שלכם, ואחרי שתסיימו להתקלח העיפו אותן לפח- כך לא תיסחבו כל היום עם מגבות רטובות.

כשיצאנו מהריף, המתין לנו נהג מונית חינני מס’ 2 שהוריד אותנו בקניון הקרח:

אחת המצוות החשובות בתורה, מחייבת כל אם ובת, בהגיען לאילת, לפקוד את מרכזי הקניות המרכזיים. וכיוון שהבת שלי ואני מקפידות הקפדה יתרה, ומדקדקות במצווה קלה כחמורה, קיימנו אותה כהלכתה. זכו למצוות: טופ שופ, דלתא, הודיס, מגנוליה, דפנה לוינסון, צומת ספרים, TNT

אני חושבת שהכיתוב על החולצה שפגשנו ב”זארה” מסכמת יפה את הנושא:

עוד בתכנית האמנותית כיכבו סרט 7 מימד מגניב, המערב את כל החושים:

מניקור- פדיקור מפנק:

וכמובן אוכל:

כיוון שאנחנו מקפידות בתרי”ג מצוות הקניות, לא הסתפקנו בקניון הקרח ומשם עברנו למול הים, בעזרת נהג המונית החינני מס’ 3 להיום, ואף שם זכינו בקיום המצוות ככתוב בתורה. מקומנו בגן עדן מובטח:

המערכה האחרונה הסתיימה לעת ערב, בשדה התעופה של אילת.

אף ג’סטין ביבר נצפה שם, ועשינו לו פפראצי:

יש אנשים שחיים בסרט!

אחר כך עלינו על מטוס ישראייר על דייליו וטייסיו החיננים שהשיב אותנו הביתה עייפות אך מאושרות. את הלילה בילינו במיטות הרכות, הנעימות והכה חינניות שלנו.

ובנימה אישית: זכיתי להנות מחברתה של הבת המופלאה שלי, סוליקו רק אני והיא. צחקנו הרבה, התחבקנו הרבה והיה לנו יום מדהים שייזכר לדורות.

תודה, ילדה שלי, על שאת שלי.

אני ממליצה בחום על יום כיף באילת לכל אם ובת.

 

Did you enjoy this article?

השארת תגובה