החופשה האנגלית שלי: אחרית דבר

החופשה האנגלית שלי: אחרית דבר

תמה אך לא נשלמה החופשה האנגלית הקסומה שלנו.

תמה- כי כל דבר טוב סופו לתום. לא נשלמה- כי תמיד יש עוד מה לראות ולעשות בממלכה הקסומה שאף פעם לא נגמרת.

בכל פעם שאני חוזרת מבריטניה לישראל אני עוברת את כל שלבי תהליך עיבוד האבל:

אני מכחישה, אני כועסת, אני בדכאון, אני מתווכחת ואילו ההשלמה מגיעה רק כשאני אוחזת בכרטיס טיסה חדש ללונדון. בסוף הפוסט תגלו באיזה שלב אני נמצאת עתה.

זה המקום להודות לכם, קוראים יקרים, שלקחתם חלק בטיול וששוב בחרתם לטוס איילת טורס- הגבתם, התעניינתם, הערתם והתלהבתם ביחד איתי. התענגתי להראות לכם את אנגליה דרך העיניים שלי, ודרך הניקון המסורה שלי, שתיקתקה 3500 תמונות, ועדיין כוחה בעדשתה.

מודה לכם ילדים מקסימים שלי, שעשיתם את הטיול למצחיק, משעשע ומחכים. כיוון שאתם מלוהקים כעת לתפקיד “המתבגרים”, הייתם גם קצת מעצבנים, ע”פ דרישות התפקיד. נוספו לנו הרבה מושגים חדשים ללקסיקון המשפחתי שלנו, ואחד מהם הוא “אם נשמיט פרטים”: אז היה מהמם אתכם, אם נשמיט פרטים.

ואחרון, והכי מהמם, בעלי. שהולך תמיד אחרי החלומות שלי בראש מורם ועם חיוך בוטח. ששום דבר לא כבד בשבילו לסחוב עבורי, שום דבר לא יקר מדי לדעתו לקנות בשבילי, שום מקום לא רחוק מדי לנסוע למעני: הכל ישים, בר ביצוע ובקלילות. אתם כאן עדים תמיד למהממותו המוחלטת.

***

מאז שחזרנו לארץ מים רבים זרמו בתמזה, ורציתי לציין כי אפילו שלב החזרה הביתה הטראגי הסתיים בקתרזיס:

כשהגענו ללוטון, 4 אנשים נושאי 6 מזוודות אובר וויט ו2 תיקי יד כרסתניים, דיילת הקרקע התבוננה בבהלה בכבודה ושאלה את הממונה עליה כמה בדיוק לגבות על האובר וויט שלנו, ואילו הממונה רק הביטה בנו ואמרה לה: שום דבר. באנגלית זה נשמע יותר טוב.

כשנכנסנו למטוס גילינו כי קיבלנו מבלי לבקש ומבלי להתבקש לשלם 200 דולר תוספת: את המקומות השמורים הכי טובים במטוס, עם המקום אקסטרא לרגליים ליד פתחי המילוט. כך שהיאוש אכן היה הרבה יותר נח.

מזג האוויר בכל 18 הימים היה מושלם ולמעט חצי יום אחד עם גשם סמלי שהזכיר לנו איפה אנחנו נמצאים, אפילו השמש הבריטית קיבלה אותנו בסבר פנים מהממות.

כלומר: מההתחלה ועד הסוף היתה לטיול הזה קארמה מושלמת.

הדירה שלנו בלונדון הושכרה ע”י האתר airb@b, וע”פ כללי האתר- על המתארח למלא חוות דעת על המארח, ועל המארח למלא חוות דעת על המתארח: משהו כמו שאלון סוציומטרי בקורס קצינים.

מייק המארח כתב שאיילת ומשפחתה היו האורחים המושלמים, השאירו דירה מצוחצחת וסיכם שהוא ישמח מאד לארח אותנו שוב בעתיד.

וכיוון שאני בן אדם קונקרטי, תפסתי אותו במילה, והעתיד קרוב מתמיד: כבר בחורף הקרוב אני אגשים את משאלתו של מייק.

אז כן, הגעתי אפילו לשלב ההשלמה בתהליך עיבוד האבל הפרטי שלי.

טה-טה!!!

*כל הכרזות לקוחות מהאתר המקסים: Anglotopia.

Did you enjoy this article?

השארת תגובה