לונדון 1: Mind the gap!

לונדון 1: Mind the gap!

בעוד חודשים ספורים ילאים צה”ל את הילדה היפה שלי ויהפוך אותה לחיילת.

הילדה הקטנה, הצנועה, המצחיקה והמוכשרת שלי, סיימה לפני מספר ימים את התיכון לא עם תעודת הצטיינות יתרה אחת, אלא עם שתיים! ובזמן שהיא הצטיינה לה להנאתה, היא גם מצאה שפע של פנאי וסבלנות לחנוך ולהדריך ב’כנפיים של קרמבו’ במשך 4 שנים תמימות. אין דברים כאלה.
כאן איילת גזית, ורשה.

החלטתי שמיד עם סיום בחינת הבגרות האחרונה שלה, נצא לטיול בנות רק שתינו – אני והיא, ושבטיול אוכל להסניף אותה כאוות נפשי מבלי שתהיה לה אפשרות מילוט. על היעד לא היה צריך לדון הרבה, בעצם לא היה צריך לדון בכלל- היה ברור לשתינו מלכתחילה כי אנחנו נטוס לעיר המולדת המדומיינת האהובה עלינו בתבל: לונדון.

על אף גילה הפעוט של המצ’יסטה- 18, תהיה זו הפעם השלישית שלה בלונדון. וכל זאת למה? כל זאת כיוון שאני משקיעה מאד בחינוך הילדים שלי 🙂 וכי סעיף הנסיעות אצלנו במשפחה נמצא תחת סעיף החינוך. חחח.

וכיוון שנדבך לא מבוטל בחינוך אצלנו הוא ערך ‘הדוגמה האישית’- אז עבורי תהיה זו הפעם התשיעית בלונדון. בום!

אנחנו באמת אוהבים את העיר הזו מכל הלב.

ומה שיפה זה, שלא משנה אם זו הפעם השלישית או התשיעית שלך בלונדון- את תמיד נרגשת ממנה כמו לפני דייט ראשון. בנינו תכנית טיול שכוללת לפחות אפטרנון טי מפונפן אחד, לפחות שני מחזמרים, לפחות שלושה מוזיאונים ולפחות עשרת אלפים מסעדות/ בתי קפה/ פאבים מגניבים/ דוכני מזון שהרטיטו אותנו בפינטרסט ובאינסטגרם ודקרנו את כולם בגוגל מפס על כל צעד ושעל שייקרו בדרכנו.

כמה מילים על המשתתפות:

ביני לבין המצ’יסטה בתי מפרידות אמנם שלושים שנה לרעתי, אבל רוב הזמן היא מתפקדת כמבוגר האחראי בדיאדה שלנו. היא זו שמסבירה לי בסבלנות שלא חייבים לקנות את כל מה שרואים: אפשר להתאפק. שלא צריך את הכל- כדאי לבחור רק אחד. כך שכולי תקווה שהיא לא תחזיק אותי פה קצר ושהיא תשחרר קצת את הרסן בטיול הזה ותרשה לנו להתפרע ולא תתקמצן עלינו חחח.

אז כמו תמיד, אני מזמינה גם אתכם להצטרף אלינו לטיול בעיר הכי מהממת ביקום, שאני לא מבינה איך עד עכשיו עוד לא קיבלתי בה אזרחות כבוד.

אז בפעם הבאה שניפגש, זה כבר יהיה מעבר לשלולית, כמו שאומרים אצלנו.

ביי

 

 

 

 

Did you enjoy this article?

5 תגובות

 1. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגב

  איילת חברה יקרה, אשמח להיות שוב אורחת שלך בטיול ללונדון, אני אוהבת ללמוד דרכך את העיר הזאת. מאחלת לכן כיף גדול, סענה לשלום וחזורנה בשלום, ד”ש לסבתוש שבתמונה האחרונה שראיתי היא כבר נראית פחות רעננה. ♥

 2. מנורה הגב

  קודם כל ברכות לסיום הלימודים של המוכשרת ובהצלחה להמשך דרכה
  חינוך כלבבי מחכה לקרא חוויות
  אכן יש לך טעם טוב לונדו מהממת

 3. motior הגב

  איזה כיף לכן!
  וכמובן בהצלחה בצבא

 4. motior הגב

  תיעוד יפה ומעניין!

 5. גבי הגב

  אז מתי את מוציאה טיול נשים ללונדון?

השארת תגובה